Blacharz z dolnego śląska

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • gufi24
    Classic
    • 2010
    • 11

    Blacharz z dolnego śląska

    Zajrzałem tu ponieważ mam zamiar zakupić skodę...
    Całkiem możliwe iż zostanę tu z Wami na dłużej
  • adi2009
    Ambiente
    • 2009
    • 105

    #2
    Blacharz z dolnego śląska

    Witam.

    W środę moja skodzina miała kolizję z ciężarówką. Przy zjeździe z A4 ciężarówka MAN wmontowała się wtyłmojej skodzinki. Na szczczęście auto dostało w tylni lewy błotnik i tylko on jest wgnieciony. Poszła też lewa lampa i pękł zderzak.
    Chcę aby auto zostało zrobione możliwie najlepiej - wymiana błotnika i zderzaka. Panowie gdzie to najlepiej zrobić?
    Chciałem oddać auto do serwisu skody. Najlepiej Wrocław ale może też być Wałbrzych, Zgorzelec, Jelenia Góra itp. Macie jakiś sprawdzony serwis do któregomożna spokojnie oddać auto?
    Zastanawiałem się nad centrum TNT na Horbaczewskiego.

    Komentarz

    • Pavvlik
      Drive
      • 2009
      • 76

      #3
      Osobiście nigdzie nie naprawiałem samochodu w w/w warsztatach, więc się nie wypowiem gdzie jest dobry blacharz i lakiernia, ale spotkałem się z pozytywną opinią na temat warsztatu ASO w Jeleniej Górze, chociażby na tym forum czytałem kilka pozytywnych wypowiedzi - poszukaj, powinny być opinie na ten temat.

      Komentarz

      • adi2009
        Ambiente
        • 2009
        • 105

        #4
        Autko dzisiaj odebrałem z Elcaru przy ul. Grunwaldzkiej we Wrocławiu.
        Zrobione bardzo dobrze - nie widać że coś było robione poza tym, że od wewnątrz blacha pomalowana została na czarno a nie na niebiesko jak było w oryginale.

        Po ok 30 minutowych oględzinach zauważyłem że tylnie drzwi na samym dole przy progu odstają o ok 1,5mm od krawędzi progu. Zglosiłem to w Elcarze od razu i ku mojemu ździwieniu Pani spisała protokół i odesłała mnie do warsztatu w którym było robione auto - przy ul.Chełmońskiego 22.
        Pojechałem do gościa i od razu pokazał mi element,który został wycięty. Okazało się, że nie było możliwości aby przez niego tak się stało. Błotnik został wycięty tuż pod zatrzaskiem od zamka.
        Albo tak było cały czas albo drzwi sie poluzowały na zawiasach czy to oczko na błotniku od zamka zostało może troszkę przesunięte.

        Tak czy inaczej wszystkie krawędzie są idealnie proste.
        Mogę polecić tego blacharza.

        Komentarz

        Pracuję...